Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar tenergy 05 neagra

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 10 (0 members and 10 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar tenergy 05 neagra

    cumpar tenergy 05 negra stare cat mai buna.0762712346 GEORGE
    Ultima editare de nduviscaria; 17.oct.2012, 14:42.
    tb alc t05/t05 fx

  • #2
    Cine stie cate lemne BTY "clone" s-au vandut pe forum pe bani buni si nimeni nu a stiut decat eventual vanzatorul (sau poate nici el). Felicitari pentru transparenta. Daca nu mentionai ca e "clona" poate vindeai mai repede sau mai scump. Mai exista si romani de caracter. Inca o data meriti tot respectul nostru!
    Cat despre lemn...Doar o mentiune: am un prieten care joaca la un club din Germania cu BTY Innerforce ALC. Are doua lemne dar spune ca a sesizat mici diferente intre ele, iar cand le-a dus la reprezentanta Butterfly au zis ca unul e original iar celalalt e "clona". Interesat e ca el nu a sesizat imediat diferenta dintre lemne . Mi-a zis ca lemnul "clona" e destul de bun. Chinezii oricum se pricep sa imite orice dar culmea ca se pricep fff bine si la tenis. El imi spunea ca acea "clona" imita nu doar aspectul exterior (cica finisajele sunt bune) dar si continutul lemnului (par aceleasi straturi ca si la lemnul original) si de aceea acest prieten al meu care e jucator de club in Germania cu peste 15 ani de experienta, nu sesizat imediat diferentele dintre cele 2 lemne. Deci ce vreau sa zic este ca daca e o clona reusita va juca cel putin asemanator cu lemnul original si pana la urma poate fi un lemn reusit. Bineinteles nu identic cu originalul dar si pretul este mult mai mic. Pana la urma s-ar putea sa fie un pret corect pentru un lemn destul de Ok.
    Bafta la vanzare.
    Stima totala!
    Ultima editare de CornelTT; 17.sep.2012, 12:36.
    Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

    Comentariu


    • #3
      ms mult!sa stii ca nu difera fata de original,poate putin la simt!dar fiecare lemn are simtul sau!e mult mai bn ca omul sa stie ce cumpara!
      tb alc t05/t05 fx

      Comentariu


      • #4
        Jos palaria pentru seriozitate! Numai ca am si eu o intrebare (desi ai specificat in anunt, aceasta nu este o remarca belicoasa sau rautacioasa, ci doar o intrebare curioasa) : Care este diferenta dintre o clona si unul original? Ai verificat cumva seria pe site la BTY? Exista diferente vizibile? De simt nu intreb deoarece rar gasesti 2 lemne din aceeasi serie care au chiar si gramaj asemnator sa aiba acelasi simt...Tu cum ti-ai dat seama? Ai stiut provenienta? Multumesc anticipat si daca consideri ca intrebarea mea este nepotrivita te rog sa rogi adminul sa imi stearga postul (are acordul meu neconditionat)!

        Comentariu


        • #5
          la joc nu se simte are km aceleasi karacteristici k si orginalul,pote doar la simt!am vb cu o persoana mai avizata!si dupa cum vezi seria este scijelita!nu-ti afecteaza cu nimic performantele in joc!
          tb alc t05/t05 fx

          Comentariu


          • #6
            pai si pana la urma care ar fi diferentele intre un alc si o clona, se vede ceva la suprafata, serie, etc?
            0766284707

            Comentariu


            • #7
              seria nu este scrisa bn!la in rest la suprafata nu este nici o diferenta!este o imitatie perfecta!sare la fel ca originalul!accept si schimb cu o fata tenergy05 sau tenergy64 patrata!
              tb alc t05/t05 fx

              Comentariu


              • #8
                Vand timo boll alc clona si huricane 3 burete albastru

                adaug la vanzare o fata huricane 3 comerciala burete albastru jucata f putin dimensiuni 150/157 pret 80 de ron plus transport!
                tb alc t05/t05 fx

                Comentariu


                • #9
                  fata huricane 3 vanduta!lemnul alc clona ramane valabil.
                  tb alc t05/t05 fx

                  Comentariu


                  • #10
                    valabil!acept schimburi si cu fete tenergy 05 si 64 jucate dar in stare buna!
                    - - - Actualizat - - -
                    dimensiuni 150-157!
                    tb alc t05/t05 fx

                    Comentariu


                    • #11
                      cumpar tenergy 05 neagra dim 150-157 stare cat mai buna si eventual poze!0762712346 george
                      tb alc t05/t05 fx

                      Comentariu


                      • #12
                        valabil .cumpar t05 neagra 150-157!astept oferte stare cat mai buna!ms
                        tb alc t05/t05 fx

                        Comentariu


                        • #13
                          valabil!
                          tb alc t05/t05 fx

                          Comentariu

                          Procesare...
                          X