Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Timo Boll Spirit

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Timo Boll Spirit

    Vand Timo Boll Spirit modelul nou cumparat de la reprezentanta din Bistrița , lemnul este f. putin jucat fara lovituri zgarieturi sau alte probleme maner anatomic este f. confortabil
    Lemnul vine in cutia lui originala si are si un autograf de la B. Szocz de la Viena 2012 cand a castigat aur.
    Pret. 340 , transportul il plateste cumparatorul, nu doresc schimburi se poate discuta pe forum .
    Pret nou 320 ron , transportul il plateste cumparatorul.
    Ultima editare de gasscan; 12.oct.2012, 17:33.
    Blade-TBS
    Fh- T05-2.1
    Bh- T05fx-1.9

  • #2
    Pret 320 ron
    Blade-TBS
    Fh- T05-2.1
    Bh- T05fx-1.9

    Comentariu


    • #3
      Ce greutate are TBS-ul?
      Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

      Comentariu


      • #4
        87g ,te intereseaza?
        Blade-TBS
        Fh- T05-2.1
        Bh- T05fx-1.9

        Comentariu


        • #5
          Postat în original de gasscan Vezi post
          87g ,te intereseaza?
          pai altfel nu intrebam doar de dragul postarilor cum fac cativa pe forum mai stii ce vechime are adica de cand l-ai cumparat? mai esti dispus sa mai negociezi ceva ?
          Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

          Comentariu


          • #6
            Pai..am cumparat lemnul aproximativ in luna Iunie si am jucat o luna cu el cateva ore nu stiu exact 10 antrenamente...pt ca din Iulie sunt in Austria lucrez si... ma uit la el am fost acasa luna trecuta si mi-am cumparat un Primorac carbon modelul vechi si aici vreau sa raman...in fine , nu mai negociez pt. ca eu nu l-am cumparat folosit, si nu arata deloc rau . Ar trebui sa te rog totusi sa intelegi ca lemnul este...cu mine in Austria si daca te grabesti ..nu pot trimite chiar repede in tara (asta pe costul meu desigur) ce sa spun daca este cazul mai vb. pe privat, astept raspuns multumesc. Stima
            Blade-TBS
            Fh- T05-2.1
            Bh- T05fx-1.9

            Comentariu

            Procesare...
            X