Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand colectie fete - reduceri la toate

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (0 members and 3 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand colectie fete - reduceri la toate

    Vand colectia personala de fete. Nu doresc schimburi. Preturile afisate nu sunt negociabile, fata de cele deja reduse. Datele de contact sunt: Tel. 0723045045 , mail. aurelonut(at)yahoo.com, messenger id. aurelonut, MP pe forum.
    1. "Xiom Omega 4 Pro" rosie max, creata special de Xiom, cu burete portocaliu, pt un jucator pro, dimensiuni 155/150mm (a fost taiata si ajustata mai mare decat "Korbel SK7" dar s-a mai strans), a fost jucata doar odata, necuratata de adeziv (Spring Fresh). Pret 100 ron.

    2. "Xiom Sigma Pro" neagra 2,0mm, dimensiuni 155/148, in stare aproape noua, a fost taiata perfect pe un "Butterfly Zhang Jike", necuratata de adeziv. Pret 100 ron.

    3. "Xiom Omega 4 Pro" neagra max, dimensiuni 155/149mm, topsheet in stare foarte buna, fara lovituri/crapaturi, buretele cu ciupituri superficiale, necuratata de adeziv. Pret 100 ron. REDUS 90 ron REDUS 80 Ron

    4. "Palio Blitz 47,5*" rosie 2,2mm, dimensiuni 156/150mm, in stare buna spre foarte buna, putin atinsa la "ora 10" (foto), necuratata de adeziv.Pret 90 Ron REDUS 80 Ron

    5. "Xiom Omega 2 Europe" neagra 2.0, dimensiuni 158/152, in stare buna, cu o atingere pe suprafata (foto) dar se poate juca cu ea fara probleme, necuratata de adeziv.VANDUT

    6. "Joola Energy X-Tra" neagra max, dimensiuni 155/150mm, in stare buna, o crapatura minuscula in topsheet, necuratata de adeziv. Pret 80 ron. REDUS 70 Ron

    7. "Tibhar Super Defence 40" neagra 0,5mm, dimensiuni 155/150mm, stare buna, necuratata de adeziv. Pret 80 ron. REDUS 70 Ron
    Ultima editare de Visco; 10.dec.2013, 14:52.
    Lemn- Bty Viscaria
    FH - TENERGY 05
    BH - TENERGY 80

  • #2
    >>"Butterfly TB ALC" priza ST, greutate 87,4 gr, in stare foarte buna, nelovit. A fost adus cu comanda direct din Japonia (o atesta cutia). Pret 450 ron.<< Cumparat de Adrian Vilcu. Multumesc!
    Blade: Timo Boll Spirit
    Fh:Tibhar Genius 2.0
    Bh:Tibhar Genius 2.0
    materiale pentru tenis de masa: http://www.ttsport.ro/

    Comentariu


    • #3
      "Butterfly TB ALC" priza ST, greutate 84,2 gr, in stare foarte buna, fara lovituri. A fost cumparat de la Butterfly Romania. (nici o diferenta in afara de modul de achizitie) Pret 450 ron."
      Cumparat - Sorin Botirca - mp pentru detalii de expediere si plata sau tel 0723.336.455
      Multumesc frumos!
      www.clubarena08.ro

      Comentariu


      • #4
        Confirm, am lasat pe MP formele de plata si astept datele pentru expeditie. Cu stima.
        Lemn- Bty Viscaria
        FH - TENERGY 05
        BH - TENERGY 80

        Comentariu


        • #5
          cel mai tare avatar dintre toti userii,,,scuze de off topic.....banuiesc ca este in contrast f mare intre el si dumneavoastra.....
          fh-xiom vega-pro 2mm
          blade--galaxy-v16
          bh-xiom omega tour--max

          Comentariu


          • #6
            Mi-as dori sa nu fie un contrast prea mare, dar nu ma pot compara cu acel "urias".
            Lemn- Bty Viscaria
            FH - TENERGY 05
            BH - TENERGY 80

            Comentariu


            • #7
              Eu cred ca "uriasul"este chiar tatal d-lui Onut.Cred ca pentru fiecare dintre noi,tatal a fost si va fi mereu"uriasul"nostru,cel putin asa ar trebui sa fie...
              FH:Hurricane lll National Butterfly VISCARIA FL BH:Tenergy 64

              Comentariu


              • #8

                Comentariu


                • #9
                  Visco, de ce ne-ai ascuns ca esti feciorul lui Petre Tutea ?!
                  Xiom -Mitzutani - Xiom

                  Comentariu


                  • #10
                    Nu sunt dragule, noi toti suntem.
                    Lemn- Bty Viscaria
                    FH - TENERGY 05
                    BH - TENERGY 80

                    Comentariu


                    • #11
                      Salut prietene. Gata, te-ai lecuit? Ai ajuns la vorba mea. Munca depusa pentru a stange aceasta mini colectie (din cate stiu eu ea suferit mereu modificari) nu a fost in zadar, ai capatat o mare experienta in alegerea setap-ului. Pacat de aceste lemne minunate, dar macar cei care le vor cumpara vor fi fericiti de alegerea facuta. Si eu am pus la vanzare o parte din lemne. Spor la vanzare si numai bine.
                      XIOM Ofensive S Off / ST
                      BH - Victas Limber V1
                      FH - Xiom Omega 4 Pro

                      Comentariu


                      • #12
                        Salut prietene Lucian. Perfectionismul se vindeca greu, sau deloc, stim amandoi asta, dar sper ca macar de data asta l-am "oblojit" bine. Nu am avut niciodata aspiratii de colectionar, deoarece, consider asta o forma perfida de materialism. "Dincolo" plecam doar cu sufletul si atat. Lucrurile, ori le folosim, ori... sa le foloseasca altii, oricat de bune ar fi ele. Mi-au trecut multe "minuni" prin mana, cei la care au ajuns, se intreaba, "oare de ce le-am dat?". Raspunsul meu este simplu, "fug de colectionarism !".
                        Lemn- Bty Viscaria
                        FH - TENERGY 05
                        BH - TENERGY 80

                        Comentariu


                        • #13
                          Butterfly SK7 Tactis, vandut. Felicitari cumparatorului, pentru ca este un lemn foarte bun.
                          Lemn- Bty Viscaria
                          FH - TENERGY 05
                          BH - TENERGY 80

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de Aurel Onut Vezi post
                            Nu sunt dragule, noi toti suntem.
                            Am vrea noi

                            Comentariu


                            • #15
                              Interesant ca "Innerforce ALC" nu a fost solicitat. Mie mi se pare mai bun decat "Timo Boll ALC" sau "Zhang Jike". Pe aceiasi viteza, control mai bun si un simt mai moale.
                              Lemn- Bty Viscaria
                              FH - TENERGY 05
                              BH - TENERGY 80

                              Comentariu


                              • #16
                                Daca era cu priza FL il luam eu
                                DHS Hurricane Long 5
                                FH: Tenergy 05
                                BH: Giant Dragon Talon

                                Comentariu


                                • #17
                                  ce ti-ai pus raturile alea la avatar ?
                                  de la petre tutea la raturi de godac...

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Aia e "priza dubla 220V", nu "raturi", ce sti tu...
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Postat în original de adelin27 Vezi post
                                    Daca era cu priza FL il luam eu
                                    Nu e, Adelin.
                                    - - - Actualizat - - -
                                    Adaugat o serie de fete, in primul post.
                                    Lemn- Bty Viscaria
                                    FH - TENERGY 05
                                    BH - TENERGY 80

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cu ce solutie au fost lipite fetele?

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Postat în original de Aurel Onut Vezi post
                                        Aia e "priza dubla 220V", nu "raturi", ce sti tu...
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Nu e, Adelin.
                                        - - - Actualizat - - -
                                        Adaugat o serie de fete, in primul post.
                                        N-am mai vazut asa ceva! O fi priza model nou, caci in general, cele duble au gaurile dispuse vertical, cate doua!
                                        Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
                                        Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          un schimb pentru pozitia 3 tg 05 fx rosie cu sriver g3 fx rosie 1.7 noua doar probata nute intereseaza.....
                                          Blade: kiso hinoki VII
                                          Fete:BH Joola samba+ FH Tibhar nimbus sound
                                          tel.0741118700

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Postat în original de Teodorus Vezi post
                                            Cu ce solutie au fost lipite fetele?
                                            Toate fetele au fost lipite cu "Spring Fresh" si se curata usor. Cele care se vad lucioase, stau la pastrare pe plastic lucios si imprumuta "modelul".
                                            Lemn- Bty Viscaria
                                            FH - TENERGY 05
                                            BH - TENERGY 80

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              Postat în original de Aurel Onut Vezi post
                                              Interesant ca "Innerforce ALC" nu a fost solicitat. Mie mi se pare mai bun decat "Timo Boll ALC" sau "Zhang Jike". Pe aceiasi viteza, control mai bun si un simt mai moale.
                                              daca nu e prea mare deranjul te rog spune-mi 2-3 cuvinte despre ambele lemne, daca ai jucat si le cunosti pe amandoua. eu acum joc cu tb spirit si sunt f multumit de el, dar ma tot uit cu coada ochiului la tb alc si la innerforce alc insa nu am avut placerea sa le testez...cum sunt lemnele astea la control vs viteza? si eu m-as orienta spre innerforce dar doar din ce-am citit...
                                              ZJ-SZLC
                                              fh/bh- Btf Tenergy o5fx

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Postat în original de laky Vezi post
                                                N-am mai vazut asa ceva! O fi priza model nou, caci in general, cele duble au gaurile dispuse vertical, cate doua!
                                                E model nou, "patent pending". Cateodata, vine cu o "protectie" de sarma intre cele doua gauri.
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Postat în original de petre poli Vezi post
                                                un schimb pentru pozitia 3 tg 05 fx rosie cu sriver g3 fx rosie 1.7 noua doar probata nute intereseaza.....
                                                Multumesc, nu fac schimburi.
                                                - - - Actualizat - - -
                                                Postat în original de Andrei_Sb Vezi post
                                                daca nu e prea mare deranjul te rog spune-mi 2-3 cuvinte despre ambele lemne, daca ai jucat si le cunosti pe amandoua. eu acum joc cu tb spirit si sunt f multumit de el, dar ma tot uit cu coada ochiului la tb alc si la innerforce alc insa nu am avut placerea sa le testez...cum sunt lemnele astea la control vs viteza? si eu m-as orienta spre innerforce dar doar din ce-am citit...
                                                "TB ALC" este foarte asemanator cu "TB Spirit". "Innerforce ALC", foarte asemanator cu "Zhang Jike", un simt "light", de lemn care contine si esente moi si usoare, ambele lemne avand control mai bun decat primele doua.. Diferenta este ca "Zhang Jike" mi s-a parut mult mai reactiv la spinul venit de la oponent, mai ales la blocaje, ceea ce nu este bine. "Innerforce ALC" nu are aceasta problema, deci din punctul meu de vedere, este mai bun.
                                                Lemn- Bty Viscaria
                                                FH - TENERGY 05
                                                BH - TENERGY 80

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  Mai aveti ? Mai aveti? Curatenia de Craciun?

                                                  Comentariu

                                                  Procesare...
                                                  X