Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand lemn STIGA Ebenholz V NCT (VANDUT)

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand lemn STIGA Ebenholz V NCT (VANDUT)

    Vand lemn STIGA Ebenholz V NCT, stare excelenta , maner FL ( master), greutate 84g .
    Pret 240 Ron .
    VANDUT
    Mersi
    Ultima editare de adicristian; 23.nov.2012, 13:23.

  • #2
    Ai un MP.
    Blog de tenis de masă

    Comentariu


    • #3
      Nu am dat cu un astfel de lemn, dar presupun ca este unul foarte bun atata timp cat este folosit de jucatori de top din China....Guo Yue, daca nu ma insel, este un exemplu...
      inca mai este la vanzare si nu l-a achizitionat nimeni dupa mai bine de 2 saptamani?
      Oameni buni, mai exista si alte lemne bune inafara de cele de la Butterfly, la preturi mult mai accesibile!
      Spor la vanzare
      Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
      Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
      Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

      Comentariu


      • #4
        Postat în original de gabikr Vezi post
        Nu am dat cu un astfel de lemn, dar presupun ca este unul foarte bun atata timp cat este folosit de jucatori de top din China....Guo Yue, daca nu ma insel, este un exemplu...
        inca mai este la vanzare si nu l-a achizitionat nimeni dupa mai bine de 2 saptamani?
        Oameni buni, mai exista si alte lemne bune inafara de cele de la Butterfly, la preturi mult mai accesibile!
        Spor la vanzare
        Multumesc... da , asa este , multi jucatori chinezi si nu numai , joaca cu lemne Stiga ...
        Anunt valabil...

        Comentariu


        • #5
          Mi se pare mie sau are un defect la maner? Puneti va rog poze mai detaliate cu manerul. Sunt interesat de lemn (am jucat cu al unui prieten si este un lemn excelent mai ales combinat cu fețe Stiga Calibra LT Sound). Astept poze. Stima
          Joola Panther FL, FH Tenegry 05 max negru, BH Yasaka Antipower rosie 2.0 mm

          Comentariu


          • #6
            Nu are nimic la maner dpdv al functionalitatii manerului , manerul e perfect simetric.
            Stratul de lemn care da culoarea acelei dungi e asezat cumva oblic . Atat.
            Ultima editare de adicristian; 02.nov.2012, 14:21.

            Comentariu


            • #7
              Este nou Lemnul dl.Adi?...

              Comentariu


              • #8
                Lemnul a fost cumparat acum cateva luni dar a fost jucat foarte putin , e in stare foarte buna asa cum se vede in poze, fara lovituri sau alte defecte ...

                Comentariu


                • #9
                  dl. ,, ati multumesc " lemnul arata f. bine din cauza asta am intrebat am un amic si a intrebat de el, momentan doar atat a vrut sa stie, daca vrea mai mult va spun... Stima!

                  Comentariu


                  • #10
                    valabil
                    - - - Actualizat - - -
                    vandut !

                    Comentariu

                    Procesare...
                    X