Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

hurricane 3 vs 3 neo

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • hurricane 3 vs 3 neo

    Care dintre cele 2 fete sunt mai bune pentru topspin? Am jucat putin cu un tenergy 05 insa sare mult prea tare, nu reusesc sa o controlez? Aceste fete au buretele tot asa de elastic, ca un arc?

  • #2

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -

    - - - Actualizat - - -
    fetele sunt testate de jucatori profesionisti si analizare in detaliu!sper sa-ti fie de folos!
    tb alc t05/t05 fx

    Comentariu


    • #3
      nu, buretele nu este "ca un arc " ca la tenergy
      sunt total diferite, ca si calitate, bani, mecanica
      h3neo sunt tacky ( lipicioase ), burete tare, dau spin bun la serva, topspin, preluari mai controlabile, sar incet la drept, se folosesc in general cu booster, fara booster doar de pe masa
      bune pentru topspin, arunca sus, dar miscarea tb. sa fie altfel decat la euro jap ca sa scoti ceva din ele
      sunt total diferite fata de tenergy, au avantajele lor, dar parerea mea - juma de pret juma de calitate
      dezavantaj major ca la toate ceaina - inconstanta
      h3 neo provincial chiar merita, sunt mai constante, mai de calitate, dar daca joci cu ele inseamna ca alegi sa mergi pe calea "chinezeasca"
      eu personal dupa multe oscilari intre h3 neo provincial si tenergy 05 am ales tenergy, daca te obisnuiesti cu buretele" ca un arc " cum spui tu, si capeti control la preluari, avantajele sunt nete
      si macar sare constant, dupa ce ca noi prin natura umana suntem relativ imprecisi si supusi erorilor, asta mai lipseste sa mai sara si fata cum vrea ea

      Comentariu

      Procesare...
      X