Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

tibhar stratus power wood cu fete donic acuda s2.este un setup bun?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • tibhar stratus power wood cu fete donic acuda s2.este un setup bun?

    ce spuneti despre combinatia lemn tibhar stratus power wood cu fete donic acuda s2 fh/bh?

  • #2
    Ca si multe alte combinatii este ok dar ce ne poti spune despre nivelul tau si despre stilul tau de joc ca sa ne pronuntam poate chiar un clip cu tine la masa ar fi relevant...
    Nittaku Violin​Fastarc G-1 / Fastarc S-1

    Comentariu


    • #3
      imi place sa tai foarte mult mingea pe bh si sa atac cu fh

      Comentariu


      • #4
        Acuda S2 sunt niste fete din care sare mingea destul de tare.
        Am jucat miercuri cu paleta unui prieten cu fete Acuda S2 pe lemn Donic Burn OFF-.
        Merge topspinul extraordinar cu ele, paleta avea un feeling foarte bun pentru topspin...
        In schimb la taiate, receptie servici, sunt foarte sensibile la spinul adversarului...
        Am jucat ieri 2 meciuri mai serioase cu el, si a avut mari probleme la toate serviciile si la toate mingile mele taiate mai serios pentru ca nu putea sa controleze mingea ok ...
        E adevarat ca are paleta doar de o saptamana, dar totusi sunt niste fete destul de saltarete deci trebuie multa indemanare la jocul scurt.
        Daca n-ar fi atat de scumpe, as pune un Acuda S2 pe FH pentru topspin...
        Blade: HM Levi 7 ply OFF 2 Carbon / STIGA AllWood Offensive
        FH: Donic Bluefire M3 2.0 / Andro Hexer
        BH: Tibhar Sinus Sound 2.0 / Andro Plaxon

        Comentariu


        • #5
          Daca iti place sa tai foarte tare pe BH ideal e Donic Slice de 1.3mm.
          Levi SIC Gloria OFF, Fețe: FH Xiom VEGA X max black+BH Der materialspezialist Kamikaze OX red
          Levi SIC Carbo Def, Fețe: FH Tibhar Evolution MX-D 2mm black+BH Tibhar Grass Dtecs OX red

          Comentariu


          • #6

            Comentariu

            Procesare...
            X