Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

ysk sweden classic + sriver g3 fx ?

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • ysk sweden classic + sriver g3 fx ?

    sal vroiam sa va rog sa-mi dati un sfat legat de ce combinantie s-ar potrivi mai bine pe acest lemn .momentan joc cu rakza 7soft pe fh ,am jucat si pe bh dar parca imi place mai mult pe fh si ma gandeam sa aleg intre sriver g3 fx , roundell, s3 pt bh sau ce alte variante ar mai fi, tin se mentionez k nu am probat niciuna dintre ele ,doar cu sriver fx am jucat si mi s-a parut k ,banuiesc k g3fx e cat de cat imbunatatita .legat de stilul de joc imi place sa joc destul de off asta doar daca imi permite adversarul( depinde foarte mult cu cine joc) pe fh reusec sa dau top spin, pe bh e mult mai greu cel putin pt mine asa k joc ceva mai defensiv pe bh .va multumesc si astept sugestii si pareri
    4EVER HOOLIGAN

  • #2
    Acuda S3 cred ca ar fii cea mai potrivita pentru BH
    Lemn: Butterfly Grubba Carbon All+ Anatomic
    FH: Butterfly Tenergy 64 2.1mm
    BH: Butterfly Tenergy 05 2.1mm

    Comentariu


    • #3
      Ai cam același stil de joc ca al meu,eu am pe bh Yasaka Pryde si ma înțeleg super atunci cand vr sa pun mingiile pe masa dar atunci cand vr sa ataci cu ea trebuia sa faci miscarea f larga . ?ți recomanda sa pui pe bh acuda s3 bluefire m3
      sau daca pe bh nu dai top pune Donic traction
      Lemn: Donic PersoonPowerPlay Senso V2
      Fh: Yasaka Rakza 7
      Bh: Donic Acuda S1

      Comentariu


      • #4
        donic traction ca sa nu dai topspin? ce sfaturi is astea? ... am vazut tarziu ca esti doar un copilas... sriver g3 e o fata foarte buna pentru rever... mai sugerez si donic desto f3 ,stiga boost, donic traction ms soft, joola express, tibhar sinus, tibhar genius... etc etc...
        Lemn: Butterfly Petr Korbel
        BH: Tenergy 05 FH: DHS Hurricane 3 NEO national blue sponge

        Comentariu

        Procesare...
        X