Voi atasa in curand ,dar precizez ca fețele sunt din Germania ,NU au codul cifric pe verso ,dar au cod de bare in partea dreapta ,deci provin dintr-un magazin specializat ..,Personal ,nu am vazut clone de TENERGY ,eu am avut de la Adi Crisan fețele lui ,vreo 20 anul trecut ,jucate si nu am vazut codul cifric pe ele!Nu stiu ce sa spun...Nici nu cred ca foto. pot spune mai multe !Eu sunt convins ca sunt originale .Altfel nu as fi postat ,eu sunt un om corect!!