ÎNCHIS Vand Fete Tibhar Rapid Soft

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Sterian Laurentiu

rookie
junior
Înscris
5 Mar 2011
Mesaje
171
Scor reacție
0
Vârstă
33
Locație
Pitești
Ultima editare:
Bha frate...fetele sunt taiate dupa lemnu meu.. Hinoki 729...dak esti interesat iti dau paleta complet..dai un mesaj k id tau pe privat..si vb ;) mai multe
---------- Post added 03-May-2011 at 16:21 ----------
Fetele sunt lipite..si dak nu le vand..nu are rost sa le mai dezlipesc...oricum nu sunt avariate...decat de la dezlipit...nimik care sa afecteze jocu..e cv da mesaj privat k id tau si vb..poate iti dau toata paleta sa nu le mai dezlipesc..iti dau toata paleta .Norok
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Subiecte similare

Utilizatori care vizualizează acest subiect

Back
Sus