Voiam să văd dacă e tăiată cu cateru sau cu altceva . Dacă sunteți amabil s o măsurați și să mi mai spuneți cu ce soluție de lipit ați agățat o de paleta când ați încercat o -mulțumesc încă o data
- - - Actualizat - - -
Nu înțeleg asta " dacă nu vă place o trimiteți înapoi și vă dau banii" Am vândut și eu fețe noi doar tăiate și jucate 1h dar am făcut poze -deoarece 1. Am dorit să le vând cu adevărat 2. Nu am stat cu toți userii la un pahar de bere să ne cunoaștem mai bine și să vând materiale pe vorbe -adică pe încredere