Folosești un browser învechit. Se poate să nu afișeze situl acesta sau alte situri corect. Ar trebui să actualizezi sau să folosești un browser alternativ.
Mai omule, am avut bilete acuma vreo doi ani la ZZ Top la București, dar nu am mai ajuns In schimb pe AC/DC i-am vazut la Beograd, au mers ceas.
In Timișoara nu vin asa trupe mari, dar avem noroc ca ajungem repede si la Budapesta si la Beograd, unde se cinta mult si bine.
Oricum concertul cu Guns n' Roses m-a marcat cel mai mult, pentru ca a fost acum 20 de ani, cind erau cea mai tare trupa rock din lume. Si eu eram doar un pustan...17 ani.
Si acum ceva pentru tine, daca tot zici ca te pricepi la armonie...un shuffle pe double six, marca SRV.
Cam asa scap eu de stresul de la sala...pe scena, in spatele tobelor
Poate o sa infiintam si o trupa de blues, CLUB 11 Timișoara, cu jucatorii de la sala, dar mai avem nevoie de un vocal
Ma bucur daca ti-a placut Titi
Am vorbit deja cu Vali, in ianuarie la Smiley 17, poate organizez la sala, dupa concurs si un jam session...bineinteles cu participarea lui Vali
Ma bucur daca ti-a placut Titi
Am vorbit deja cu Vali, in ianuarie la Smiley 17, poate organizez la sala, dupa concurs si un jam session...bineinteles cu participarea lui Vali
Nu am intrat pe acest topic pana acum..interesant.Am fost si eu in 1992 pe Nepstadion la Guns N Roses,100 $ am dat pe bilet,mi am facut rost de o delegatie la un targ de utilaje .btw:la banii care ii aveam nu ne puteam permite sa dormim la hotel,am dormit intr-un fel de cocioaba la Monor.Soundgarden au fost in deschidere.Am si eu o minicolectie de bilete de la cateva concerte ..e la baiat ,l am luat de cand era mic peste tot unde am fost(Metallica,ACDC,Scorpions,Yes,Dream Theater,Plant,Ozzie,Rammstein,TYA...)