Andro Super Core Kinetic OFF spune timi si mie va rog ce fete ar merge pe acest lemn ????????? ori ce sfat este bine venit!!!!!!! 

Urmărește clipul video de mai jos pentru a vedea cum să instalezi siteul nostru ca o aplicație web pe pagina ta principală.
Notă: Această funcție se poate să nu fie disponibilă în anumite browsere.
dragi mei eu jok atac dar am nevoie si de ceva resurse de aparare!!!!! ori cum multumesc de sfaturi deocamndata sinteti de treaba !!!!!!! si apropo asa scrie pe lemn asa am scris si eu si pe sait tot asa scrie!!!!!!!!!raulv a spus:Andro Super Core Kinetic OFF spune timi si mie va rog ce fete ar merge pe acest lemn ????????? ori ce sfat este bine venit!!!!!!!![]()
sigur? nu am stiut !teodorus29 a spus:Mi se pare ca asta e lemnul lui Suss care are Tenergy pe el.
multumesc de sfat cred ca este cel mai bun!!!sfinxu a spus:Cauta doua fete pips-in, cat mai ieftine, la mana a doua, care sa se potriveasca dupa dimensiunile lemnului tau, lipestele o data la doua saptamani - cel mai des, si joaca cu ele cel putin vreo 15-20 de ore. Dupa ce treci de perioada asta de acomodare vezi ce iti mai trebuie, un pic de viteza, mai mult control, sau poate doar mai mult antrenament.
Crede-ma e cel mai bun sfat, in a alege fetele pentru o paleta !
sti care ste nelamurirea visco acesta este un lemn cu priza tok!!!!!!!!! sar pute sa fi facut o combinatie altfel nu vad logica pentru care scrie pe paleta!!!!!!!!!VISCO a spus:De aceia am si intrebat ce se aude (daca se aude) in maner. Ca sa-mi dau seama ce sistem este cu adevarat. In rest, fetele sunt mai mult in functie de jocul fiecaruia, decat ce fete poate "primi" lemnul. Cel mai bine este sa ne spuneti cu ce a-ti jucat pana acum (ce fete pe ce lemn), si ce anume doriti in plus, ca sa va putem spune ce fete vi s-ar potrivi mai bine, pt noul lemn achizitionat.