Au trecut in nefiinta...

Nu-mi vine sa cred. L-am cunoscut pe Ionut si nu-mi vine sa cred ce aud ! Condolente familiei. Sa ii intareasca Dumnezeu ! Cred ca ar trebui sa facem mai mult, noi, comunitatea Amatur. 1000 de lei este o gluma, pt nenorocirea cu care se confrunta familia lui Ionut. Era unul dintre noi. Eu as propune sa ajutam fiecare cu cel putin 10 lei, bani care aa se opreasca de la fiecare participanr la urmatoarele x turnee. Poate am strange cateva mii de euro. Dumnezeu sa il odihneasca !
 
Ionut a fost unul dintre oamenii cu care imi facea o deosebita placere sa ma reintalnesc. Pacat ca n-o sa mai am ocazia decat acolo unde s-a dus, mai repede decat trebuia. Pana atunci, o sa fii mereu in gandurile mele.
Condoleante familiei !
 
Având în vedere moartea fulgerătoare a jucătorului Nica Ionuț din Brașov care are și o situație familiara destul de grea(copilul bolnav de leucemie) conducerea Amatur care am înțeles ca a și donat o suma de bani sa intervină la organizatorii turneelor care au rămas în luna ianuarie sa se facă liste de donații (sau chiar o licitație caritabila cu materiale pe sait) pt a a putea ajuta familia îndurerată. Va multumim
 
Am sa incerc sa fac si eu ceva pentru scumpul si dragul meu prieten .DUMNEZEU SA-L IERTE .





- - - Actualizat - - -

Am sa incerc sa fac si eu ceva pentru scumpul si dragul meu prieten .DUMNEZEU SA-L IERTE .
 
Dumnezeu sā te odihnească în pace. Adio...dar rām?nem cu tine!
 
Doamne ! Nu-mi vine sa cred ! Ionut ? Nu-mi gasesc cuvintele ...
Sincere condoleante familiei greu incercate ! Odihneasca-se in pace !
 
Ne-a părăsit azi, fulgerător - atac de cord, Ionuț Nica, Brașov (user: Ceausescu).
Nica Ionut - Brasov.jpg
1. Nica Ionut - Brașov, 1110 - 26,33 - O

Lasă în urmă o soție îndurerată și un copil grav bolnav (leucemie).

AmaTur România ajută cu suma de 1.000 lei familia îndurerată și va depune o coroană din partea Comunității AmaTur, alături de care Ionuț a fost prezent la 101 Turnee.
Coordonatorii și Organizatorii AmaTur s-au organizat deja pentru a fi alături de familia Nica.
Toți cei care doresc să ajute într-un fel familia lui Ionuț o pot face folosind contul deschis pe numele Nica Daniela:
RO72 WBAN 2511 0000 0880 2327 - Intesa Sanpaolo Bank

Dumnezeu să-l odihnească în pace!

Cu ocazia turneului B de la Arad, am reusit sa strangem 406 lei. O sa-i virez in contul sotiei Nica Daniela saptamana viitoare. Transmitem sincere condoleante familiei.
 
Dumnezeu sa te odihneasca Ionut!!!
Taxa de participare de la prima Etapa a Campionatului Municipal Brașov va fi donata catre sotia lui Ionut.
Impreuna cu baietii de la sala de tenis TT ENERGY am reusit sa strangem 1550 lei.
Un om cum rar mai intanlesti.A fost tot timpul acolo unde era nevoie de el,un om cu f mult bun simt,cu simtul umorului ridicat si maxim de optimist. Firma la care lucra era implicata in sponsorizari ale clubului TT ENERGY.
Pacat mare pacat!!!
 
O pierdere imensă pentru toți:familie,rude și prieteni!Cuvintele sunt de prisos,acum,dar IONUȚ,omul,va rămâne veșnic în amintirile noastre.
R.I.P. prieten drag!
 
La faza ELITE/0PEN sau adunat 400 lei.Mai avem maine concursA/I .
Luni vom pune toata suma in cont.
MULTUMESC tuturor celor care au participat la concursul CUPA UNIRII Vatra Dornei la categ. E/O.

- - - Actualizat - - -

Sa adunat in total suma de 1200 de lei la concursul CUPA UNIRII 2019 VATRA DORNEI.
Banii vor fi trimisi luni familiei NICA.
Atasez lista participantilor care au contribuit la adunarea acestei sume .La aceasta suma a participat si primarul municipiului VATRA DORNEI domnul ILIE BONCHES.
VA MULTUMESC






- - - Actualizat - - -

Astazi am depus suma de 1200 de lei in contul doamnei NICA.
 
Dumnezeu să-l odihnească în pace pe tatăl lui Dumitrescu Dan (dumi) sincere condoleante din partea colegilor de la ACS KAMARAD Piatra Neamț .
 
Cu regret vă anunț că astăzi a decedat prietenul - STAICU DAN - CONSTANȚA în urma unui infarct avut pe 27.06.2019.





DUMNEZEU SĂ-L ODIHNEASCĂ
 
Doamne ce ți-e viața!!! Să -i fie țăr?na ușoară!!!
 
Regret , nespus de mult , ca acest DOMN nu mai este printre noi !
 
INCREDIBIL!!!
Acum 2 saptamini a venit la turneul A+ la Pitești si a plecat la o petrecere a motociclistilor, si astazi aflu ca nu mai este printre noi!!!
Un OM deosebit, cu un caracter cum rar gasesti!!
Dumnezeu sa-l odihneasca!!
 
Dumnezeu să-l odihnească.
Condoleate familiei ?ndoliat.
 
Back
Sus