VÂND Nittaku Hina Hayata H2 + Xiom Omega 8 Euro

iedutu

newbie
cadet
Înscris
20 Dec 2016
Mesaje
30
Scor reacție
4
Vârstă
49
Locație
București
Primul proprietar, lemnul a avut 2 randuri de fete pana acum: Rakza 7 (pana acum 2 saptamani), Omega 8. Paleta a stat doar in mediu de nefumatori.
Lemnul e impecabil, fara nici un fel de atingere, lovire, etc. Singura modificare e rotunjirea usoara a marginilor aripilor din partea superioara a manerului.
Curat, lemnul are 89g (poza de cand l-am cumparat e in album). Cand a fost folosit a avut mereu grip, deci lemnul din maner e ca nou.
Fetele actuale au fost folosite cam 1 saptamana, destul de lejer. Fetele au fost mereu protejate cu folie.

Paleta vine cu cutia originala.

Album poze: https://photos.app.goo.gl/4jYGLygKEw734g9V6

Pret: 1200 lei + 18 lei transport easyBox - easyBox.
Plata in avans Revolut sau ING.

Nu ma intereseaza schimburi.
 
Primul proprietar, lemnul a avut 2 randuri de fete pana acum: Rakza 7 (pana acum 2 saptamani), Omega 8. Paleta a stat doar in mediu de nefumatori.
Lemnul e impecabil, fara nici un fel de atingere, lovire, etc. Singura modificare e rotunjirea usoara a marginilor aripilor din partea superioara a manerului.
Curat, lemnul are 89g (poza de cand l-am cumparat e in album). Cand a fost folosit a avut mereu grip, deci lemnul din maner e ca nou.
Fetele actuale au fost folosite cam 1 saptamana, destul de lejer. Fetele au fost mereu protejate cu folie.

Paleta vine cu cutia originala.

Album poze: https://photos.app.goo.gl/4jYGLygKEw734g9V6

Pret: 1200 lei + 18 lei transport easyBox - easyBox.
Plata in avans Revolut sau ING.

Nu ma intereseaza schimburi.
Buna ziua. Ma intereseaza sa cumpar lemnul, insa as l-as fi vrut fara fete deoarece le am separat. Se poate vinde si fara fete? De asemenea, se poate o poza cu manerul in zona in care a fost rotunjit? Daca e mai simplu, ne putem auzi in privat sa discutam mai in detaliu. In plus, mai voiam sa verific din ce oras sunteti. Multumesc frumos!
 
Buna ziua!

Am adaugat acum un scurt film cu detalii pe marginile rotunjite in album (https://photos.app.goo.gl/fiwogjFDcCao1fMr6). Practic e aripa care apasa zona mainii intre degetul mare si aratator. Personal ma deranjeaza muchiile ascutite in acea zona.

Pot da lemnul si fara fete - 950 lei + transport. Cand am montat fetele Xiom, am observat ca pe fetele lemnului s-a imprimat usor textul de pe spatele fetelor Rakza 7 (aici: https://photos.app.goo.gl/gNHozh5t7WfxbL8n9) - pentru mine nu conteaza deoarece am mereu fete pe el, insa vreau sa aveti toate detaliile inainte.

Un ultim detaliu: Cutia lemnului imi vine de la Bucuresti cu Sameday (e pe drum) - cel mai probabil ajunge maine.

De obicei sunt in Bucuresti, insa momentan sunt in Botosani.
Numarul meu e 0747498357.
 
Ultima editare:

Utilizatori care vizualizează acest subiect

Back
Sus